Kuchnie polskie

Kuchnie - Produkujemy meble kuchenne na indywidualne zamówienia klientów. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne i klasyczne meble. Do produkcji mebli wykorzystujemy najlepsze jakościowo dostępne na rynku materiały. Naszym dużym atutem jest to, że jesteśmy autoryzowanym partnerem jakości firmy Blum. Oznacza to, że w każdym naszym meblu stosowane są okucia z dożywotnią gwarancją. Służymy radą i pomocą w doborze materiału, koloru i formy mebli kuchennych, a także niezbędnych akcesoriów i sprzętu AGD.

Fronty - Podstawową rolę w tym jak będzie prezentowała się nasza kuchnia oraz jaki będzie mieć charakter decydują „fronty” tzn. drzwiczki. Przedstawiamy Państwu kilka propozycji:

Blaty - Jednym z głównych elementów w kuchni jest blat. Stosowane blaty dobierane są według walorów estetycznych i wizualnych. Jest on miejscem do wykonywania posiłków i innych prac kuchennych.

Akcesoria kuchenne - Do oferowanych mebli kuchennych stosujemy tylko najlepsze materiały i akcesoria meblowe, dzięki którym, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość wykonania i niezawodność. Akcesoria meblowe: zawiasy, szuflady, kosze, podnośniki itp.

Sprzęt AGD - Dla zapewnienia pełnej oferty proponujemy klientowi sprzęt do zabudowy wielu renomowanych firm takich jak: BOSCH, SIEMENS, ELECTROLUX, LIEBHERR, MIELE, TEKA, ZANUSSI, AEG, FABER, AMICA, SMEG. Ponadto dla sprawnego funkcjonowania kuchni proponujemy bogaty wybór zlewozmywaków i akcesorii takich firm jak: BLANCO, TEKA, FRANKE.

nowoczesne

klasyczne

garderoby

Mapa witryny | Akcesoria do mebli | Heban © All Rights Reserved; obsługa: AZ-Program