Pininfarina

Pininfarina

WYJĄTKOWY FOTEL OBROTOWY Xten Pininfarina

Fotel to połączenie ergonomii i najwyższej technologii. Dzięki specjalnym funkcjom, nadaje się do tworzenia nowoczesnych ergonomicznych rozwiązań.

Kształt i kolor krzesła sprawia iż nadaje się ono do biura o wyjątkowym charakterze. Fotel Xten zyskał uznanie w szczególności w obszarach dyrektorskich dzięki udanemu połączeniu dokładności i lekkości. Xten jest idealnym rozwiązaniem do wyposażenia pomieszczeń, w których odbywają się ważne spotkania lub jako dodatkowe siedzenia dla gości.

Istnieje przy tym wersja na kółkach lub stacjonarna na płozie z solidnej stali chromowanej lub malowanej antracytem, wyposażona w regulowane podparcie lędźwi i przymocowane na stałe podłokietniki, które mogą być wykonane z aluminium polerowanego, chromowanego lub lakierowanego antracytem.

Obecna gama kolorów wraz z polerowanym aluminium sprawia, że ​​fotel Xten wyróżnia się od wszystkich innych krzeseł na rynku, jest perełką wśród krzeseł biurowych. Xten w wersji lakierowanej to elegancka alternatywa dla polerowanej wersji i mieści się w biurach o bardziej miękkich wnętrzach. Lakierowana wersja posiada podstawę i podłokietniki w kolorze antracytu.

Zastosowane mechanizmy:

Mechanizm zapewnia zarówno maksymalną wygodę jak i zabezpieczenie przed zmęczeniem poprzez:
- regulacje wysokości siedzenia (110mm)
- regulacje głębokości siedziska (50 mm)
- zsynchronizowanie oscylacji pomiędzy siedziskiem i oparciem z zaawansowanym koncentratorem pozycji (202 mm) i dużym kątem odchylenia oparcia (26°)
- funkcje blokowania w 11 pozycjach, zabezpieczenie chroniące przed uderzeniem oparcia w plecy
- precyzyjną regulacje intensywności drgań
- mechanizm Armtronic to rewolucyjny system regulowanej wysokości podłokietników. Dzięki opatentowanej jednostce sterującej wysokości, wszystkie wybrane pozycje mogą być łatwo uzyskane za pomocą jednego przycisku, umieszczonego pod prawym ramieniem, aktywując bardzo precyzyjny siłownik gazowy. Dwa podłokietniki przenieść jednocześnie w sposób ciągły w przedziale 70 mm.

Materiał siedziska:

Technogel® jest to innowacyjny materiał, który został wprowadzony do poduszki siedzenia. Układa się on specjalnie pod ciało człowieka gwarantując absolutny komfort, ponieważ jest unikalny i zapewnia optymalny rozkład ciśnienia w siedzisku. Testy wykazały, że po jednej i pół godziny otrzymujemy 60% zmniejszenia maksymalnego ciśnienia z pianki i poduszki TechnoGel.

Pobierz katalog (pfd)

Mapa witryny | Akcesoria do mebli | Heban © All Rights Reserved; obsługa: AZ-Program