Złota 44

Realizacja
Realizacja Złota 44

Budynek zaprojektował światowej sławy projektant Daniel Libeskind. Apartamentowiec oferuje ekskluzywne apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. Współpracujące z Galerią Heban projektantki zaaranżowały wyjątkowe przestrzenie trzech apartamentów: Reflection, Nature i Oxygen. Każdy z nich został wyposażony w produkty, które są w stałej naszej ofercie.

Reflection to liczący 140 metrów kwadratowych apartament składający się z: przestronnej strefy dziennej z otwartą nowoczesną kuchnią, salonem i jadalnią oraz dwie prywatne sypialnie i łazienka. Wnętrze naszpikowane jest designerskimi przedmiotami, które kreują atmosferę luksusu. W apartamencie odnajdziemy meble takich marek jak: Arketipo, Driade, Molteni, Edra, Reflex Angelo, oświetlenie marki Terzani oraz Quasar. Całość podkreślają zdobne detale, wśród nich designerskie wazony Nikiti marki Casalto.

Nature – apartament inspirowany kolorami ziemi – szarość, przełamana zieleń, elegancka czerń i ponadczasowe złoto. W każdym pomieszczeniu odnajdziemy ikony designu od włoskiej marki EDRA – sofę Grande Soffice, fotel Rose Chair w kolorze soczystej czerwieni, stolik i lampę z kolekcji Brasilia, łóżko Stand by Me czy charakterystyczny fotel Favela. Apartament Nature jest przykładem przestrzeni zaaranżowanej zgodnie z filozofią całego budynku we wnętrzu – pomimo lokalizacji w sercu miasta jest przyjemnie cicho.

Oxygen to największy apartamentem zlokalizowanym na 50. piętrze, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnej rodzinie. To tu odnajdziemy gabinet Daniela Libeskinda wyposażony w meble jego projektu. Wnętrze to harmonijne połączenie najlepszego światowego wzornictwa z niebanalną przestrzenią apartamentu. To tu, znakomicie odnalazł się unikatowy fortepian Steinway&Sons z funkcją nagrywania. W apartamencie zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcje meble Visionnaire home, oraz największą ekspozycje tapet włoskiej marki Inkiostro Bianco.